800 €
Rentimine
Apartment

Trnava, Slovakia, Trnava

800 €
Hind
3
Ruumid
100 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
1 - 0
Põrand
Mezeiamp-Mezei vam ponuka na prenajom 3 izbový byt ktorý je sučasťou rodinneho domu v kľudnej lokalite Trnavy. Byt disponuje vlastným vchodom a podlahovou plochou cca 100 m2. Parkovanie pred domom. CENA - 800EUR - vratane energiiVhodne pre maximalne dve osoby bez domacich zvierat.Voľne ihneď.Pri podpise zmluvy klient hradi jeden najom + jeden depozit vo výške najmu.
Hind - 800 €
Kogupindala - 100 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 3
Põrand - 1
Põrandate arv - 0

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.