650 €
Rentimine
Apartment

Nitra, Slovakia, Nitra

650 €
Hind
2
Ruumid
62 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
6 - 7
Põrand
Kuchyňa: plne vybavena s plynovým šporakom a jedalenským stolom so stoličkami, Obývacia izba: s pohodlnou sedacou supravou, skrinkami, TV a vstupom na balkon s posedenim, Spalňa: manželska posteľ s kreslom na čitanie, Chodba: odkladaci priestor v dvoch šatnikových skriniach, Kupeľňa: sprchový kut, umývadlo a pračka a samostatna toaleta. Cena mesačneho najmu vratane energii, pripojenia internetu, TV je 650 eur pre dve osoby Parkovanie možne pred bytovým domom. Obchodne centrum N Centro vzdialene 3 minuty chodze a 20 minut chodze do centra mesta.
Hind - 650 €
Kogupindala - 62 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 2
Põrand - 6
Põrandate arv - 7

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.