600 €
Rentimine
Apartment

Chrenová, Slovakia, Nitra

600 €
Hind
0
Ruumid
64 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
0 - 0
Põrand
Ponukame na prenajom zariadený 2-izbový byt na Dlhej ulici v Nitre. Byt ma výmeru 64 m2 a nachadza sa na 6 zo 7 poschodi. Dispozične byt pozostava z 2 izieb, kuchyne, kupeľne, samostatneho WC a predsiene. Disponuje preskleným balkonom, klimatizaciou a latkovou pivnicou. Byt prešiel pred 7 rokmi kompletnou rekonštrukciou. V blizkosti sa nachadza škola, školka, potraviny, nakupne centrum MAX, CENTRO, reštauracia, pohostinstvo, pošta, bankomaty, zastavka MHD, športove ihriska, poliklinika, zdravotnicke stredisko, agrokomplex. Cena: 600 EUR / mesiac (cena je vratane energii)
Hind - 600 €
Kogupindala - 64 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 0
Põrand - 0
Põrandate arv - 0

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.