650 €
Rentimine
Apartment

Sidlisko Ťahanovce, Slovakia, Košice

650 €
Hind
3
Ruumid
72 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
1 - 8
Põrand
Impulz Real s.r.o. Vam ponuka na prenajom trojizbový byt v Košiciach na Sidlisku Ťahanovce. Byt sa nachadza na ulici Viedenska. Byt ma výmeru 72m2 a nachadza sa na prvom poschodi bytoveho domu. Byt sa prenajima čiastočne zariadený. Cena prenajmu je 650€ bez internetu. Jeden depozit je nutný. Preferujeme rodiny s deťmi na dlhodobý prenajom. Viac informacii o ponukanej nehnuteľnosti sa dozviete na obhliadke. Pre bližšie informacie sa doverou možete kedykoľvek obratiť na maklera: Viktoria Ulična , Tešime sa na spolupracu.
Hind - 650 €
Kogupindala - 72 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 3
Põrand - 1
Põrandate arv - 8

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.