1 200 €
Rentimine
Apartment

Poštova, Slovakia, Košice

1 200 €
Hind
3
Ruumid
83 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
0 - 0
Põrand
BRANISLAV ČURI z realitnej kancelarie CASSOVIA REALITAS vam ponuka na prenajom kompletne zariadený 3 izbový byt v centre Košic na Poštovej ul. č. 17.Ak hľadate byt, ktorý ma jedinečnu staromestsku atmosferu skombinovanu s moderným a luxusným dizajnom, tak potom je tato ponuka prave pre vasTechnicke info a parametre:užitkova plocha: 83 m2Počet izieb: 3Poschodie: 4/5Balkon: anoVýťah: anoPivnica: anoKlimatizacia: anoByt sa sklada: zo vstupnej chodby, obývačky prepojenej s kuchyňou a balkonom, spalne, detskej izby, kupeľne s vaňou a sprchovacim kutom.Cena prenajmu je 1200 € mesačne vratane energii. 2 mesačný depozit. Ak vas tato ponuka zaujala tak nas...s nevahajte kontaktovať: Ing. Branislav Čuri - 0918 783 223 - certifikovaný realitný makler NARKScelý popis
Hind - 1 200 €
Kogupindala - 83 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 3
Põrand - 0
Põrandate arv - 0

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.