890 €
Rentimine
Apartment

Teatri väljak, Estonia, Järvamaa

uurile anda uus ja stiilne kahetoaline korter Teatri Maja Residentsis! Korter on täiesti uus - ole esimene uurnik!Uus unikaalne maja asub Tallinna linnasudames, Tammsaare pargi, Estonia teatri, Viru keskuse, Vanalinna ja Solarise korval. Koik vajalik on käe-jala ulatuses.Korter on korgete lagedega, avara planeeringuga ja valguskullane. Korteri koosseisu kuulub esik koos mahukate garderoobikappidega, avar elutuba ja kook, magamistuba ja vannitubaKorter on täielikult mobleeritud.Siseviimistluses on kasutatud vaid kvaliteetseid materjale.Majas on lift. Trepikoda on lukus, välisuks on videopildiga varustatud fonosusteemiga. Maja suursugune fuajee, avar trepikoda ja uhiskasutatav privaatne väga ilus terassiala.uur: 890 eur/kuus, millele lisanduvad kommunaalkuludTagatisraha: Vahendustasu: 890 eurKorter on vaba ja sissekolimiseks valmis! Vota uhendust ja tule korterit vaatama!
Hind - 890 €
Kogupindala - 37 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 2
Põrand - 3
Põrandate arv - 5

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.