1 090 €
Rentimine
Apartment

Rotermanni tn, Estonia, Järvamaa

uurile anda luksuslik mobleeritud 2-toaline korter Rotermanni Kvartalis, mis on uks hinnatumaid elukeskondasid Tallinnas. Korter asub Tallinna kesklinnas, 200 meetri kaugusel Tallinna vanalinnast. Korteris on eksklusviine moobel klassikalises stiilis. Korters on WiFi Internetiuhendus, pesumasin, noudepesumasin, lameekraaniga televiisor koos kaabelitelevisioonigakulmkapp, elektripliit, veekeetja, kohvimasin,praeahju ja koik vajalikud koogitarbed.Koik eluks vajalik asub paari sammu kaugusel. Rotermanni kvartalis asuvad mitmed erinevad kohvikud ja restoranid, uus toidutänav, keemiline puhastus, Coca-Cola Plaza kinoteater, butiigid ja kauplused, spordi- ja huvikeskused. Lähedal on meri ja Reidi promenaad, erinevad toidukauplused, Viru Keskus. Reisisadama terminalid A ja B asuvad korterist 8-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähim lennujaam on 3 km kaugusele jääv Lennart Meri Tallinna lennujaam. Tallinna kesklinn on suurepärane valik kulastajatele, kelle huviks on restoranid, toit ja ajalugu.uur: 1090 eur/kuus, millele lisanduvad igakuiselt kommunaalmaksed. TagatisrahaLepingutasu: 1090 eurot
Hind - 1 090 €
Kogupindala - 42 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 2
Põrand - 4
Põrandate arv - 7

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.