2 500 €
Rentimine
Apartment

Jahimehe poik, Estonia, Harjumaa

Ainulaadne voimalus uurida privaatne ridaelamuboks Pirita aedlinnaku tupiktänavas! RIDAELAMUBOKSRidaelamu paikneb korgelt hinnatud Pirita aedlinnaku sudames, mis on tuntud oma parkmetsade, kauni rannajoone ja huvitavate ajalooliste paikade poolest. Pealinna puhtaima loodusega piirkond pakub siinsetele elanikele rohkelt sportimise voimalusi nii terviseradadel kui ka rannapiirkonnas. PLANEERINGSoklikorrus: garaaž ja tehnoruumid.I korrus: avar elutuba, kook, vannituba, wc, saun, majapidamisruum, esik ja terrass. II korrus: kolm magamistuba ja vannituba.III korrus: kaks tuba, hoiuruum ja rodu.AEDRidaelamuboksi juurde kuulub aiaga piiratud kaunis ja hooldatud aed. Muru eest hoolitseb robotmuruniitja. KuTERidaelamut kutab ohk-vesi soojuspump ja vajadusel gaasikatel. Maja katusel on 8kW-ne päikesepark. PARKIMINEGaraaž mahutab vähemalt 2 autot. Soovi korral on voimalik lisada elektriauto laadimise voimalus. Lisaks garaažile on voimalik tasuta parkida ridaelamu juurde. PIIRKOND Viie minuti jalutuskäigu kaugusel on Pirita rand, terviserajad, bussipeatused, kergliiklustee kesklinna/Kalamajja, Pirita ostukeskus, restoranid, vaba aja keskus koos sealsete laste huviringidega, lasteaiad, palliplatsid, Pirita Majandusgumnaasium, Pirita raamatukogu ja perearstikeskus/hambaarst/veterinaar. Ideaalne koht sportimiseks, lähedal suurepärased terviserajad nii suvel kui ka talvel.Esimene sissemakse: 1 kuu uur 2500€Tagatisraha 2500€Lepingutasu 2500€Helista ja kusi lisa!
Hind - 2 500 €
Kogupindala - 300 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 6
Põrand - 0
Põrandate arv - 0

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.