250 €
Rentimine
Apartment

Kudrukula tn, Estonia, Ida-Virumaa

uurile anda 2-toaline korter Narva-Joesuus.Läheduses uhistranspordipeatus, kool, lastaed 200m, Coop ja Maxima kauplused, meri 10 min jalutuskäigu kaugusel,Spa Meresuu, Narva on 15 km kaugusel. Hind 250 eur + tagatisraha 250 eur + leping 250 eur.HELISTA JA TULE KOHE VAATAMA!Kinnisvara kiirost. Sobivusel teeme tehingu 7 PÄEVA jooksul!Vota meiega uhendust ja kusi hinnapakkumist!www.MyFlat.eeMe aitame Teil muua voi vahetada kinnisvara luhikese aja jooksul ja maksimaalse kasuga.Meie korraldame koik vajalikud toimingud.Tasuta konsultatsioonid, reklaamid internetis ja lehtedes.Täpsema info saamiseks votke julgesti uhendust alltoodud kontaktidel.
Hind - 250 €
Kogupindala - 40 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 2
Põrand - 2
Põrandate arv - 3

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.