250 €
Rentimine
Apartment

Rahumäe tn -, Estonia, Viljandimaa

KORTERAnda uurile 4-toaline korter Karksi-Nuia linnas 5-kordses majas. Koik toad, WC ja vannituba on eraldi.Moobel jääb osaliselt sisse. Turvauks. Trepikoda on lukustatav.ASUKOHTLinnas on kool, lasteaed, staadion.Perearstikeskus.Kauplus CoopKorter kohe saadaval.MAAKLERITEL MITTE TuLITADA!Sissekolimisel tuleb tasuda 1x kuu tagatis, 1x kuu uur ning 1x kuu ulatuses vahendustasu.uurileandjaks on ettevotte, arve voimalus.
Hind - 250 €
Kogupindala - 64 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 4
Põrand - 5
Põrandate arv - 5

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.