250 €
Rentimine
Apartment

Vene tn, Estonia, Viljandimaa

uurile anda 2-toaline korter teisel korrusel (2/2). Hea ulevaate ruumide paiknemisest saab virtuaaltuuril:https://virtuaaltuur.lahekinnisvara.ee/view/fullscreen/id/VZTTCKORTER* Internet* tsentraalne vesi ja kanalisatsioon* elektriline soojaveeboiler* ahikute, korstnale paigaldatud tomberegulaator* elektriradiaatorid* elektriline porandakute vannitoasKORTERMAJA* majas kokku 12 korteritLISAINFOKS* Korteri siseviimistluses on kasutatud suures osas naturaalset puitu, mis loob hubase sisekliima. * uurniku kasutuses on kahepoolse sissepääsuga kuuriboks, väike maalapp koos kasvuhoonega ja keldriboks. * Kuttepuud varub uuriline endale ise! Olemasolevate puude osas peetakse läbirääkimisi hinna osas. uMBRUSKorterelamute ja eramajade piirkond.Bussipeatus Teatri Paala teel 450 m (https://web.peatus.ee/)Coop Konsum 500 mValuoja org 600 mLasteaed Midrimaa 760 mViljandi kesklinn 1,5 km kaugusel.Lepingu solmimisel tuleb tasuda esimese kuu uur ette 250 eur, tagatisraha 250 eur ja lepingutasu 250 eur! Oled oodatud uuriliseks!https://www.lahekinnisvara.ee/job-positions/viljar-kutt/
Hind - 250 €
Kogupindala - 42 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 2
Põrand - 2
Põrandate arv - 2

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.