700 €
Rentimine
Apartment

Palarikova, Slovakia, Košice

700 €
Hind
0
Ruumid
65 м2
Total
0 м2
Living
0 м2
Kitchen
0 - 0
Põrand
Ponukame na prenajom priestranný 2 izbový byt s dvomi loggiami nachadzajuci sa na 13. poschodi zrekonštruovaneho bytoveho domu s 3 novými výťahmi (2x osobný, 1x nakladný) na Palarikovej ulici v tesnej blizkosti Namestia Osloboditeľov a Auparku. Poloha:Nachadza sa v tesnej blizkosti Namestia Osloboditeľov a Auparku, pohodlný pristup do centra, k obchodom, reštauraciam a iným službam.Charakteristika bytu:2-izbový byt s dvoma loggiami.Orientovaný na zapad.Celkova výmera bytu je 65 m2.Vybavenie bytu zahŕňa vstupnu chodbu, 2 izby, kuchyňu s kompletným vybavenim, šatnik, kupeľňu so sprchovým kutom a samostatne WC.Každa izba ma vlastnu loggiu s krasnym výhľadom. Hind - 700 €
Kogupindala - 65 м2
Eluruum - 0 м2
Köögiosa - 0 м2
Ruumide arv - 0
Põrand - 0
Põrandate arv - 0

Lisateave
Esitage oma küsimused reklaamiomanikule.
NÄITA TELEFONI

Lp kuulutuse lugejad , huvilised

Tianmga oü tegeleb IT lahendustega ja pakub sh SEO ja veebilehtedega seotud arendust, et muuta erinevd teenused ja ettevtted veebis nähtavaks.Oma kvaliteetsete teenustega IT vallas, aitame igal ettevõttel leida internetiavarustes oma sihtgrupp, suurendada selle kaudu nõudlust teie poolt pakutavatele teenustele ja toodetele.

Aitame viia müügi uuele tasemele, muutes teie kaubamärgi lihtsalt äratuntavaks ja meeldejäävaks.


Käesolevas veebilehel nimetatud Artem Porobanyuk (Tianmga OÜ) ei ole antud kuulutustega otseselt seotud, mis tähendab et Tianmga oü ei müü, üüri ega tee muid tehinguid konkreetse kuulutuse raames.

Huvi korral palume pöörduda asja omaniku või maakleri poole ,kes antud asja müüb või üürib. Antud veebilehel edastatav materjal on informatiivse iseloomuga ja originaalkuulutuse asukoht ja müüja/maakler on jälgitav alloleva lingi kaudu.